Papp, Mercédesz Liliána (2023) Az antropogén hatások által okozott környezeti változások és a kétéltűek kapcsolata. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Bencze, Dávid (2023) Az eurázsiai hód tájátalakítása a Tápió vízrendszerén, és ennek hatása a kétéltűfajok szaporodási sikerére. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Li, Gábor (2023) Geomorfológiai diverzitás és lombkorona borítás: az erdei lékek hatása a töbrök mikroklímájára és fajmegőrző képességére. Masters, Szegedi Tudományegyetem.
Balogh, András (2023) Mikrorefúgiumok és klímaváltozás : a töbrök élővilága. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Laták, Marcell (2023) A cenoték vizeinek jelenlegi ökológiai és természetvédelmi helyzete. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Frei, Kata (2022) Klímaváltozás és növényzet: a Nyugat-Mecsek töbreinek „refugiális kapacitása”. Masters, Szegedi Tudományegyetem.
Németh, Kamilla (2022) The effects of forestry activity on the abiotic factors and biodiversity patterns in different forest ecosystems. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Hódsági, Anita Barbara (2021) A másodlagos élőhelyek diverzitásmegőrző szerepe: adatok a Szegedi Tudományegyetem Biológia Intézet körüli park flórájához. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Li, Gábor (2021) A töbrök hatása a Nyugat-Mecsek karsztterületének pókközösségeire. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Soóky, Anna Ilona (2020) Hat magyarországi inváziós növényfaj országos léptékű térképezése, valamint e fajok abundancia viszonyait befolyásoló környezeti tényezők elemzése. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Nyári, Melitta Éva (2020) Négy környezetkímélő gazdálkodási mód összehasonlítása: A permakultúra lehetséges szerepe a szemléletváltásban. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Frei, Kata (2020) A talaj és a mikroklíma változása a Nyugat-Mecsek töbreiben: környezeti stabilitás és klímaváltozás. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Zombori Benczur, Izabella (2018) Az erdőirtás hatása egy mecseki töbör növényzetére. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Krencz, Rebeka (2018) Az erdőművelés hatása a mecseki töbrök növényzetének természetességi értékére. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Vas, Petra (2018) Egy mecseki dolina növényzetének változása 2007 és 2017 között. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Vigh, Réka (2018) Szárazodás hatása a hazai homoki erdőssztyeppek kocsányos tölgy újulatára. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Dinka, Petra (2017) Hármas-Körös menti holtágak feltöltődési szukcessziója és rehabilitációjának lehetőségei. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Nagy, Gábor (2016) Refúgiumok élővilága: a mikroklimatikus tényezők szerepe a növény- és állatfajok fennmaradásában. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Kocsis, Anita (2015) Az újszegedi Liget botanikai értékei: flóra és vegetáció. Masters, Szegedi Tudományegyetem.
Mészáros, Sándor (2014) Az in situ és az ex situ védelem jelentősége a növény és állatfajok megőrzésében. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Gyorgyevics, Milán (2014) Inváziós növényfajok Magyarországon: alapfogalmak, elterjedés és védekezési lehetőségek. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Csapó, András György (2014) A rovaremésztő növények elterjedése és a rovarfogó technikák bemutatása: magyarországi és külföldi példák. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Schulcz, Nóra (2013) Az Ásotthalmi Emlékerdő szegélytársulásainak cönológiai vizsgálata. Masters, Szegedi Tudományegyetem.
Kocsis, Anita (2013) Florisztikai vizsgálatok az újszegedi ligetben. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Mágori, Szófia (2013) A magyarországi erdőssztyepp maradványok természetvédelmi jelentősége. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Radvánszki, Judit (2013) A növényfajok védelme Magyarországon. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.